Faaliyet Alanlarımız

METSS METAL KAPLAMA A.Ş. Elektro metal kaplama konusunda, aşağıda bahsi geçen madenleri kullanarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

- Gümüş,
- Kalay,
- Bakır ve Nikel

Kimyasal arıtma sistemi, Çevre Bakanlığı izni, emisyon izni, ISKI dkkr izni ve Belediye işletme ruhsatı ile METSS METAL KAPLAMA A.Ş., Türkiye'nin en büyük kaplama kapasitesine sahip şirketlerinden biri haline gelmiştir.

Yaklaşık 30 yıllık tecrübe ve hizmet anlayışı ile kurumsallaşan firmamız daha kaliteli, ekonomik, hızlı ve en önemlisi DÜRÜSTLÜK ilkesinden taviz vermeden elektrik, elektronik, otomotiv ve sanayinin diğer birçok kolunda uzman kadrosu ile hizmet etmeyi ilke edinmiştir.

Firmamız Gümüş, Kalay, Bakır ve Nikel kaplama tesisinde öncelikli olarak müşterilerine, çalışanlarına ve çevreye duyarlı yapısı ile %99,9 saflıkta metal hammaddeleri kullanarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Yukarıda da sayıldığı üzere hayati önem taşıyan sektörlere hizmet veren kuruluşumuz kalitesinden asla ödün vermeyerek "Kaplamada Kalitenin Adı" sloganıyla yoluna devam etmektedir.

Firmamızın sadece endüstriyel amaçlı istenen mikron ve ölçüde, kaplama yapmaktadır.

Sertifikalarımız