Kalite Süreçlerimiz

Müşterilerimiz tarafından talep edilen kaplama cinsi, kalınlıkları ve varsa diğer kriterleri(sözleşmeye göre) referans alınarak süreçlerimizi başlatmaktayız.

Hizmet verdiğimiz müşterilerin ürünlerinin, kaplama kalınlıkları, yapışma kontrolleri, görsel kontrolleri ve gerekli olanlarında lehimlenebilirlik kontrolleri belirlenen standartlarda tarafımızca sağlandıktan sonrasında, Kalite Kontrol Sertifikalarımızla birlikte ürünler müşterimize talepleri doğrultusunda uygun paketleme yöntemi ile teslim edilir.

* Tüm kalite testleri ve mikron ölçümleri modern donanıma sahip laboratuvarımızda yapılmakta ve müşterilere kalite kontrol sertifikası ile verilmektedir.

* Ürünlerin mikron ölçümü, belli periyotlarla kalibre edilen cihazlarımız tarafından ölçülmektedir.

Tedarikçimizden COVENTYA KIMYA ve GAP KİMYA SANAYİ VE TİCARET LTD ŞTİ. firmaları tarafından aylık bazda banyolarımızın tüm analizleri yapılarak, performansları kayıt altına alınmaktadır.

İş sağlığı danışmanımız ve doktorumuz ile birlikte çalışanlarımızın sağlığı, çevre mühendisimiz ile birlikte ise tüm faaliyetlerimiz çevreye karşı duyarlı olarak kontrol altında tutulmaktadır.

Sertifikalarımız